KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666440
nr 1466 6440
Tadeusz Filipek
(1957-2010), Polen
Blandteknik, Signerad, kvinna, 23x16, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Tadeusz Filipek, bildkonstnär född 1957, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:12:18
4/5 14:58:33
100 kr
5/5 23:19:49